w

Dla rodziców

Oaza Maluszka – żłobek z wyżywieniem w Lubiczu Dolnym

Dla wszystkich rodziców najważniejszy jest rozwój ich maluszka. Jednak nie zawsze są oni w stanie zapewnić go w taki sposób, jakby chcieli. Dzięki wysłaniu dziecka do żłobka może ono uczestniczyć w zajęciach sensorycznych, które pobudzają zmysły i zachęcają do odkrywania otaczającego go świata. Maluszek może poznać także siebie oraz wszelkie zjawiska, które zachodzą wokół niego. W dobie coraz bardziej rozwijającej się technologii jest to doskonałe oderwanie pociechy od ekranów telewizorów czy smartfonów, które zbyt często stają się zastępstwem zabaw. Przebywanie wśród innych dzieci od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na umiejętności społeczne maluszka. Zyskuje on dzięki temu możliwość rozpoznawania swoich emocji oraz może nauczyć się panować nad nimi podczas kontaktu z rówieśnikami.

Dofinansowanie i dojazd do żłobka – Toruń i Czernikowo

Odległość żłobka od miejsca zamieszkania często stanowi główne kryterium wyboru placówki dla swoich pociech. Dojazd z pobliskich miejscowości takich jak Czernikowo również nie stanowi problemu, gdyż zajmuje około kwadransa. W Toruniu wielu rodziców szuka idealnego miejsca na dla dzieci. W żłobku w Lubiczu Dolnym z pewnością świetnie się odnajdą, dzięki urozmaiconemu planowi zajęć i wykwalifikowanej kadrze opiekunek. Każdy dzień to nowa przygoda, a maluszki otacza świat, który warto codziennie odkrywać. Według nas każde dziecko zasługuje na dobrą opiekę, dlatego też zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do żłobka, aby móc zapewnić maluchowi bezpieczny i stabilny rozwój w naszej placówce w Lubiczu Dolnym. Wielu rodziców z Torunia i Czernikowa przywozi codziennie swoje pociechy do nas. Oaza Maluszka to miejsce, gdzie wesoło płynie czas!

Pomoc dla rodziców z Torunia i okolic – dopłata do żłobka

W Oazie Maluszka w Lubiczu Dolnym realizujemy dofinansowanie do żłobka. Dzięki wsparciu z ZUSu rodzice są mniej obciążeni finansowo, co jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Uzyskanie dopłaty do żłobka pozwala oszczędzić środki finansowe. Jest to duże ułatwienie dla wielu rodziców, którzy nie chcą rezygnować z tego typu edukacji lub zmuszeni są do powrotu do obowiązków zawodowych. Dofinansowanie do żłobka jest czymś, co podnosi także komfort życia. Pieniądze, które zaoszczędzi się dzięki niemu, można przeznaczyć na zupełnie inny cel, np. dodatkowy rozwój maluszka. Dopłata do żłobka jest więc potrzebna każdemu, kto chce rozwijać swoje dziecko w jak najlepszych warunkach. Zapisując dziecko do Oazy Maluszka, zyskuje się pewność, że można uzyskać dofinansowanie oraz profesjonalną opiekę. Zachęcamy do skorzystania z oferty – każdy rodzic z Torunia i okolic będzie szczęśliwy z faktu, jak dobrze mija czas jego pociesze w naszej placówce.

Całoroczna opieka nad maluszkiem w Lubiczu Dolnym

Dobry żłobek to taki, który otacza dzieci nieustanną opieką i wspiera ich rozwój. W naszym żłobku rekrutacja trwa przez cały rok, dzięki czemu jesteśmy otwarci na wszystkie pociechy, których rodzice muszą wrócić do wykonywania obowiązków zawodowych lub chcą nauczyć ich nowych umiejętności oraz samodzielności. Oaza Maluszka posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która nieustannie odbywa szkolenia oraz zdobywa nowe doświadczenie. Wyposażenie naszego żłobka jest nowoczesne oraz dostosowane do potrzeb najmłodszych. Zapewniamy stały rozwój oraz współpracujemy z wieloma specjalistami, którzy pomagają nam pozytywnie wpłynąć na ewentualne przeszkody rozwojowe. Oaza Maluszka znajduje się jedynie 12 minut od centrum Torunia, dzięki czemu dojazd nie stanowi problemu. Rodzice nie muszą martwić się o opiekę, powierzając maluszka pod opiekę wykształconych i odpowiedzialnych nauczycieli.